Bola som na rýchlom rande

05/12/2023

Lebo z hľadiska efektivity času je to ten najlepší spôsob, ako za krátky čas spoznať "mnoho" mužov. 


Jeden večer mi dáva o 30x väčšiu šancu, že spoznám muža, ktorý zaujme moju pozornosť a budem ochotná (chcieť) venovať mu viac čas_(opriestoru). Cena je celkom vysoká, šplháme sa k 50€. To eliminuje mnohých "nevhodných" uchádzačov. Dúfam tiež, že tí ktorí považujú tento spôsob zoznamovania za nevhodný, prídu tiež. Prečo? Lebo mám rada ľudí, ktorý sami a dobrovoľne búrajú svoje presvedčenia. (No na to ich musia najskôr poznať! : )

Príchod na miesto:

Prichádzam o dosť skôr lebo som chcela aj pohodlne zaparkovať. Podarilo sa. Idem teda dovnútra a ček s quérkom je fakt božský (no kto by to pri entry nepoužíval :))) - škoda koľko informácií o nás tam je zachytených, ale čo už. Daň sa technologický pokrok! Keď som opáskovaná farbou – červená (myslím, že kategória najstarší – ale "len" domnienka!), hovorí mi ujo technik, že treba appku do telefónu. A ja že určite nie, môj iphone zbytočné appky neinštaluje. A on že to mám dať cez stránku: www.stretnimesa.world a tam si vypíšem email pod ktorým som kupovala lístok. - 1. problém, že netuším ktorý mail som použila. :D Predpokladám, že ten bez "SKUTOČNÉHO" MENA (každý by taký mail mal mať - aspoň jeden : ))

Snažím sa vyhovieť keď môžem a tak sa pokúšam o nahratie si fotky, ktorých v telefóne moc nemám. Takže si budem musieť urobiť asi selfie – a to sa mi fakt nechce :)) Fotku som nakoniec našla a zodpovedá celkom aj realite. - to nebolo moje zhodnotenie, to mi Peter sám od seba povedal. :)

Prvé zoznámenie:

Bolo veľmi príjemné. Prisadá si ku mne muž a oslovuje ma ešte pred "oficiálnym" začiatkom štvorminútoviek. Je naozaj sympatický, milý a zjavne aj rozhľadený. Nechýba mu úcta a ani láska, pretože ju zjavne chová k sebe. Uvedomujem si svoje vlastné ocenenie toho, že som bola jeho voľba a aj jeho sebaVedomie. Pretože nemal problém ma osloviť. Človek by mal vedieť osloviť človeka (akéhokoľvek) a keď to nevie, zjavne ma problém s ponižovaním seba (sebahodnota) alebo so strachom. Čo nie je problém ak to za problém nepovažujem, otázne teda je iba to, či si to uvedomujem!

Oficiálny začiatok:

Keďže Peter už u mňa sedel, tak je logické, že on bol prvý štvorminútový muž tohto večera. :) Pokračovali sme teda v rozhovore ďalšie 4 minúty a keď si presadal k ďalšiemu stolu s dámou, vedela som, že s ním sa určite ešte chcem rozprávať.

Druhý muž bol zjavne nešťastný človek. To ako mu vadili okolité veci a ľudia, to aký k nim mal prístup - to všetko mi napovedalo, ako vníma samého seba. Aj keď si vôbec nepamätám náš rozhovor, viem aký som mala emočný zážitok – a na ten sa snažím sústrediť pri každom jednom mužovi. To som si dala ako zámer! Keďže sa Vedome sústredím na emočný zážitok v mojej hĺbke, tak ma neprekvapuje, že veľa stretnutí hodnotím ako príjemných (len jedno bolo trochu nepríjemné).

Medzi číslami 2 – 9 mám riadny zmätok, ale žiadne zaujatie "vyššieho" charakteru. Snažím sa však napĺňať svoj zámer a teší ma, že sa mi to aj celkom darí. No a potom prišiel posledný muž. Najviac sympatický človek a na záver príde? Prišlo mi to úsmevné. V jeho prítomnosti som sa cítila nadpriemerne príjemne. Tak ako pri prvom mužovi, ktorého voľba som bola. A tak dávam dva lajky – prvý a posledný. No na poslednú chvíľu sa rozhodujem aj miestneho šaša podporiť a stretnúť sa aj s ním - ak on bude chcieť. Nechcel. :!/ Trochu ma to sklamalo priznám sa a hneď som s týmto pocitom začala aj vedome pracovať. "Si si myslela, že aká si cool, čo moja? Zjavne nie som kúl ale cold sa mnohým zdáš byť." :D

Ak by ma "nepustil k vode" aj ten posledný, asi by som si túto svoju skrytú pyšnú domnienku o sebe samej ani neuvedomila. A tak mu ďakujem za kopačky. :) Asi som bola zmätená jeho poslednou vetou, lebo ak mi je niekto inšpiráciou, tak je to presne ten človek s ktorým sa chcem stretávať. Ale to som ja!

Vyhodnotenie:

Keďže múdra appka má o vás veľa citlivých info ( a o všetkých cca 120 zúčastnených), tak jej trvá do 9 rána, kým vám vypľuje s kým máte zhodu. Kto dal vám lajk a komu ste dali vy. No a čaruje sa riadne, že tam kde je zhoda od oboch sa ukáže priestor na chat. Je to skvelé, že nemusím hneď rozdávať svoje telefónne číslo (tu je to ako s mailom, že jeden prezývkový mail a jedno druhé číslo sa vždy hodia). Prečo? Lebo veľkému bratovi to nechcem uľahčiť, ale naopak!