"Čím viac máš veci navyknuté, tým menej vnímaš skutočnosť."

V živote je potrebné neustále vzdelávanie a zbieranie informácií, ktoré sú pre vedenie vedomého života potrebné. Na tejto stránke nájdete zoznam takých ľudí, kanálov = zdrojov, ktoré sledujem ja a týmto ich odporúčam komukoľvek:

Aj napriek tomu, že tento kanál je vysoko komerčný a v podstate všetky videá prezentujú "platenou" formou určitý produkt, jeho obsahová výplň a informácie, ktoré sa dozvieš, sú vždy veľkým prínosom pre orientáciu v novom BIGDATA svete. 


Petr Mára

 Klikni sem 

Najmä ekonomické a spoločenské vzdelávanie v oblasti našej krajiny, ktoré by uvedomelý občan naozaj mal sledovať. Tento kanál mi prináša vždy aktuálne informácie k daným témam (reformám, vyhláškam či zákonom).


Institute INESS 

 Klikni sem 

Doktor literárnej vedy, ktorý hneď na začiatku upozorňuje, aby sme mu neverili lebo aj on robí chyby a tiež dáva návod k tomu, ako ho môžeme na chyby upozorňovať. Videá, ktoré rozoberajú jednotlivé literárne diela sú fajn, ale ešte lepšie sú tie, ktoré riešia napr. LGBT v mytológií... 

                Na potítku

Klikni sem 

Hudba je potrebná pre život každého človeka a tuctové mainstímové braky ma niekedy fakt nebavia. Iba ja ako poslucháč môžem svojím záujmom ponúknuť priestor novým umelcom.                 Rádio FM

Klikni sem 

Vedené meditácie formou, ktorá je ojedinelá a mne veľmi vyhovuje. Frekvencia a intonácia hlasu ma vždy utvrdí v tom, že táto žena sa nachádza vo vysokej pravdivosti a práve takouto formou YT kanálu, ju ponúka aj mne.  


Intuitivní srdce

Klikni sem

Namiesto hlavných správ v bedni pre veriacich, kde hlásia "novinky" o 8:00, 12:00, 17:00, 19:00 a pre istotu ešte jedny správy pred spaním... Človek musí mať prehľad o dianí vo svete a na tento účel by si mal nájsť vhodný zdroj. Pre mňa je to tento:


            O čem se MLČÍ 

Klikni sem